مرکز آموزش

ثبت سایت در موتورهای جستجو

ثبت سایت در موتورهای جستجو , همانطور که می دانید گام نخست برای موفقیت شما در تجارت الکترونیک طراحی سایت است که سبب می شود تا افراد و کاربران در سرتاسر دنیا به راحتی شما را دیده و با شما ارتباط برقرار کنند.هیچ راهی بهتر از طراحی برای معرفی شما به کسانی که از نحوه سرویس دهی، فروش کالا، و یا مطالب شما آگاهی ندارند وجود ندارد.
اما آیا این پایان کار است و هیچ اقدامی دیگری پس از آن مورد نیاز نیست؟
به طور حتم شما برای شروع کار خود در وب نیاز به ثبت سایت در موتورهای جستجو دارید.

ثبت سایت در موتورهای جستجو، کلید یافته شدن شما در دنیای وب

هیچ کاربری آدرس و ماهیت سایت شما و سایت دیگری را از ابتدا نمی داند، پس برای یافتن کالا و یا دریافت سرویس مورد نیازش به موتورهای جستجو رجوع می کند.اگرچه بعد از یافتن وب سایت مورد نظرش توسط موتورهای جستجو و راضی بودن از نحوه فعالیت های آن، دامین مورد نظر را از خاطر نخواهد برد، اما بحث ما نخستین مرتبه یافتن وب سایت است.حال این وب سایت که کاربر برای همیشه برای دریافت سرویس، خرید کالا و یا خواندن مطالب و دریافت پاسخ سوالاتش بدان مراجعه خواهد کرد می تواند وب سایت شما و یا رقیبتان باشد.

کلمات کلیدی، کلید ثبت سایت در موتورهای جستجو

کلمات کلیدی نشان می دهند که جان مایه مطلب و محتوای تولیدی شما چه چیزی را برای مخاطب به همراه دارد.اما فراموش نکنید طبق این قانون که خزنده های موتورهای جستجو چه هستند؟ چگونه کار می کنند؟ نباید در استفاده از آن ها افراط و یا تفریط کنید.موتورهای جستجو به وب سایت هایی که در آنها کلمات کلیدی زیاد تکرار شده اند حساسیت خاصی نشان داده و ثبت سایت در موتورهای جستجو را انجام نمی دهند. سعی کنید.تلاش کنید هر صفحه وب سایت شما به گونه ای باشد که تعداد تکرار کلمات کلیدی در آنها از یک حد معین و مشخص شده تجاوز نکند.

ثبت سایت در موتورهای جستجو :

برای ارزیابی سایت خود می توانید از ابزارهای رایگان موجود در اینترنت استفاده کرده و نرخ تکرار کلمات کلیدی را مشخص کنید.برای تهیه هاست خود به بهترین هاستینگ ها مراجعه کنید، چون وقتی که روبات موتور جستجو سراغی از شما می گیرد، در حالی که وب سایت از دسترس خارج شده است، عملیات ثبت سایت در موتورهای جستجو موفقیت آمیز نخواهد بود.در حالت بدتر و ممکن و در شرایطی خاص سایت شما که قبلا در موتور جستجو ثبت شده بوده، در این حالت از لیست حذف خواهد شد! پس درصد زمان دسترسی خود را به ۹۹٫۹% برسانید.

کسب درآمد با جستجو در گوگل

gserver

نویسنده: مهران در رشته نرم افزار تحصیل کردم و حدود یک سال است که به عنوان کارشناس محتوا افتخار همکاری در مجموعه گالری سرور را دارم. به مباحث بازاریابی موتورهای جستجو، بهینه‌سازی صفحات وب برای موبایل و راهکارهای بهبود نرخ تبدیل علاقه‌مند هستم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا